Roostevaba töötlemine

Scanmet OÜ on 1999. aastal loodud metallide mehaanilise lihvimise ja poleerimisega tegelev ettevõte.

 

Alates selle asutamisest on ettevõtte eesmärgiks olnud oma klientidele metallide pinnatöötlusega seonduvate kvaliteetsete teenuste pakkumine. Kuigi ümbritsev maailm ja ärikeskkond on ettevõtte asutamise ajaga võrreldes muutunud, juhib nimetatud eesmärk ettevõtte tegevust ja selle arendamist samamoodi nagu kakskümmend aastat tagasi.

 

Tänu oma seadmepargile ja laialdastele oskustele suudab Scanmet OÜ pakkuda teenuseid metallide automaatsetest lihvimisliinidest kuni väga keerukate protsessi- ja ravimitööstuses vajalike käsilihvimisteni. Ettevõtte teenused ongi mõeldud klientide erinevatele nõudmistele ja soovidele võimalikult hästi vastama.

 

 

 

 

Tegutseme oma klientide paindliku ja usaldusväärse partnerina nii pikaajaliste lepinguliste tööde kui ka ühekordsete koostööprojektide raames.

 

Ekspordi osakaal Scanmet OÜ tegevuses on märkimisväärne ja see kasvab pidevalt. Tähtsaim ekspordiriik on Soome, kus tegutseb ka meie koostööpartner Steelhouse Group Oy.

 

Scanmet OÜ on käesolevaks saavutanud Eesti turul liidri positsiooni metallide poleerimis- ja lihvimisteenuse valdkonnas.

 

Miks?

  • Kompromissitu kvaliteet
  • Kiire tarneaeg
  • Paindlik hind
  • Kogemused aastast 1994

 

Meeldivate kohtumisteni!