Teenused

Käsilihvimine

Üks Scanmet OÜ traditsioonilisi töövaldkondi on kliendi vajadusi arvestav käsilihvimine ja -poleerimine. Mitmekülgsete seadmete ja oskuste abil suudame pakkuda lihvimis- ja poleerimisteenuseid nii lihtsatele detailidele kui ka ravimitööstuses kasutatavatele keerukatele erimahutitele. Meie erioskused hõlmavad protsessi- ja ravimitööstuses vajalike torude ja mahutite sisepinnatöötlusi ning avalikesse ruumidesse paigutatava teraskonstruktsioonide lihvimist ja poleerimist.

 

Oskuslike töötajate ja pikaajaliste kogemuste abil suudame pakkuda oma klientidele just selliseid paindlikke käsilihvimisteenuseid, mida nad vajavad. Kõikide toodete kõrge kvaliteedi tagab kindel tootejuhtimine, head kutseoskused ning tõsine suhtumine kvaliteeti ja klienditeenindusse.

Vaata lähemalt...

 

Automaatliinid

Torude, plaatide ja profiilide lihvimis- ja poleerimistöid tehakse automaatliinidel, mis võimaldab pakkuda klientidele kulutõhusaid ja kvaliteetseid lahendusi. Lisaks automaatliinidele tagavad toodete ühtlaselt kõrge tehnilise kvaliteedi ka meie suurepärased oskused metallide pinnatöötluse alal. Saame pakkuda teenuseid väikestest eritellimustest kuni suuremahuliste aastaste lepinguteni.

Vaata lähemalt...

 

Happetöötlus

Scanmet OÜ teostab happetöötlust Eesti suurimates happevannides.

Happevanni mõõtudeks on: pikkus 6500mm, laius 1450mm ja sügavus 1250mm.

 

Tööde teostamine kliendi juures

Meie teenuste hulka kuuluvad lisaks oma ruumides teostatavatele lihvimis- ja poleerimistöödele ka klientide juures tehtavad nn lähetustööd. Lähetusele saadetavad kogenud oskustöölised tegutsevad vastavalt klientide vajadustele kõikjal Eestis ja Soomes. Tavalisteks lähetustöödeks on torustike ja mahutite ühenduskohtade lihvimine, remonditöödega seotud lihvimine ning laevaehitustööstuse tööd.

 

Lähetustöid tehakse sama oskuslikult ja kvaliteedile pühendunult nagu ettevõtte tegevuskohas teostatavaid töid. Meie eesmärk on tegutseda paindlikult, vastavalt oma klientide vajadustele ja ajagraafikutele, ning tagada klientide projektide õnnestumine.

 

Küsi pakkumist!